ČLENOVÉ FAUNISTICKÉ KOMISE ČSO

Upraveno 16.03.2015

Předseda:

Jiří Horáček
Jednatel - kontaktní osoba:

Jiří Šírek

Členové:

Martin Vavřík - e-mail
správa webových stránek
archivace dat

Jaroslav Cepák

Jaroslav Šimek

David Heyrovský

Michal Šindel

Roman Muláček

Členové FK ČSO při exkurzi na nádrže v Podkrušnohoří během schůze v březnu 2014 - zleva Jiří Horáček, Jiří Šírek, Martin Vavřík, Jaroslav Šimek, Jaroslav Cepák a David Heyrovský.

Členové FK ČSO při návštěvě depozitáře Národního muzea v Praze během schůze v březnu 2012 - zleva David Heyrovský, Jiří Horáček, Jaroslav Šimek, Martin Vavřík, Jiří Šírek; vpředu Jaroslav Cepák (nezúčastnil se Miroslav Jelínek).

Členové FK ČSO při schůzi v Kojetíně v březnu 2011 - zleva David Heyrovský, Jiří Šírek, Martin Vavřík a Jiří Horáček).

Členové FK ČSO při exkurzi na Novomlýnské nádrže během schůze v březnu 2009 - zleva Jiří Šírek, Martin Vavřík, Jaroslav Cepák, Miroslav Jelínek a Jiří Horáček (nezúčastnili se David Heyrovský a Jaroslav Šimek).

Členové FK ČSO při exkurzi na Záhlinické rybníky během schůze v březnu 2008 - zleva Martin Vavřík, Jiří Horáček, Jiří Šírek, Jaroslav Šimek a David Heyrovský (nezúčastnili se Miroslav Jelínek a Jaroslav Cepák).